DIGITALNA ARHIVA ŠUMARSKOG LISTA
prilagođeno pretraživanje po punom tekstu
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 56 <-- 56 --> PDF |
POPIS DIPLOMIRANIH INŽENJERA ŠUMARSTVA DJELATNIH TIJEKOM 1994. Uredništvo "Šumarskoga lista "daje u ovome prvom dvobroju 1955. popis diplomiranih inženjera šumarstva djelatnih u 1994. godini. U popisu nalazimo ponajprije kolegice i kolege iz državne uprave zatim Šumarskoga fakulteta i Šumarskoga instituta, Javnoga poduzeća "Hrvatske šume " te onih institucija za koje smo znali da prema značenju svojega posla imaju u sastavu diplomirane inženjere šumarstva. Svrha ovoga popisa je različita. To je ponajprije tradicija udruge i našega časopisa koji su slične popise u prošlosti redovito objavljivali. "Šumarski list" kao glasilo Hrvatskoslavonskoga šumarskog društva pratio je, s cehovskog stajališta, kretanje svojih članova u službi, davao izvješća o uplatama članarine i pretplate časopisa za pojedince. Kako smo danas ponovno staleška udruga koja vodi brigu kako o struci tako i o svakome članu, ovaj popis je korak povratka u dobru tradiciju. Popis šumarskih inženjera ima i veliko praktično značenje u struci. Svaki čitatelj "Šumarskoga lista " dobiva pregled o tome gdje tko radi, što može olakšati neposrednu stručnu suradnju i izmjenu iskustava. Jedan od najprivlačnijih motiva za objavljivanje popisa je informacija pojedincima o tome gdje trenutačno rade njihovi prijatelji kolegice i kolege njihova godišta ili drugi poznati šumari. Ovaj popis nije obuhvatio sve diplomirane inženjere šumarstva djelatne u Republici Hrvatskoj, budući da nismo raspolagali s podacima o svim radnim mjestima šumara izvan nabrojenih institucija. Navješćujemo, da će i časopis "Drvna industrija", u jednom od slijedećih brojeva objaviti popis diplomiranih inženjera drvne tehnologije. Koristimo priliku zahvaliti se svima koji su nam pomogli prilikom sastavljanja popisa. Posebnu zahvalnost dugujemo direktoru J.P. "Hrvatske šume", Josipu Dundoviću, dipl. inž. i Danku Kraliku, dipl. iur. Popis je sastavio Hranislav Jakovac, dipl. inž-, tajnik Hrvatskoga šumarskog društva. |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 57 <-- 57 --> PDF |
MINISTARSTVO ZA POLJOPRIVREDU I ŠUMARSTVO REPUBLIKE HRVATSKE, Ivan Tarnaj, ministar I. ODJEL ZA ŠUMARSTVO Prof. dr. se. Joso Vukelić, pomoćnik ministra Vera Cvek, viši stručni savjetnik Ljubomir Salak, načelnik odjela Toša-Todor Radaković, savjetnik Dr. se. Karlo Bezak, viši stručni savjetnik Krešimir Turk, savjetnik II. ODJEL ZA SUMARSKO-LOVNU INSPEKCIJU Stjepan Vuk, načelnik odjela Branko Iviček, republički inspektor Milan Krlic´, republički inspektor Ivan Božičević, republički inspektor, Centar republičkih organa uprave Ante Tustonjić, republički inspektor Rijeka ppl Mr. se. Stjepan Opalieki, viši inspektor Ivan Kovač, republički inspektor, Centar republičkih organa uprave Split Mile Dodan, republički inspektor ppl INSPEKTORI PO ŽUPANIJAMA Županija Ličko-Senjska Marko Rukavina, inspektor Zagrebačka Sandra Zečević, inspektor Slizana Trninie, inspektor Virovitičko-Podravska Boško Kurika, inspektor Željko Komadina, inspektor Krapinsko-Zagorska Vesna Šaraf-Đanešić, inspektor Davor Cesarec, inspektor Požeško-Slavonska Karmela Glova, inspektor Marijan Matić, inspektor Sisačko-Moslavačka Varaždinska Koprivničko-Križevačka Bjelovarsko-Bilogorska Branko Kesegić, inspektor Đuro Kušan, inspektor Marinko Huzijak, inspektor Zlatko Prvčić, inspektor Karmen Novak, inspektor Mirko Husar, inspektor Brodsko-Posavska Osječko-Baranjska Istarska Međimurska Grad Zagreb Danica Luc, inspektor Rade Veselinović, inspektor Nevenka Radulović, inspektor Boris Baćić, inspektor Nedjeljko Damir, inspektor Davor Kapec, inspektor Primorsko-Goranska Arinka Pavić, inspektor Branko Specie, inspektor (mirovina) Slavica Delač, inspektor Marina Margaletić, pripravnik DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU KULTURNE I PRIRODNE BAŠTINE, Ilica 44 Miho Miljanić, zamjenik ravnatelja Miroslav Rukavina, savjetnik za zaštitu šuma Željko Štahan, savjetnik za zaštitu šuma ŠUMARSKI FAKULTET SVEUČILIŠTA U ZAGREBU Dekan: Prof. dr. se. Slavko Matić ŠUMARSKI ODJEL Prodekan: Izv. prof. dr. se. Milan Glavaš KATEDRA ZA UZGAJANJE ŠUMA Igor Anić, asistent Ivan Tikvić, asistent Prof. dr. se. Đuro Rauš, predstojnik Pavle Miljovski, stručni suradnik Prof. dr. se. Slavko Matić Gordana Žnidarić, stručni suradnik Izv. prof. dr. se. Zvonko Seletković KATEDRA ZA UREĐIVANJE ŠUMA Izv. prof. dr. se. Joso Vukelić Doc. dr. se. Ante Tomašević Izv. prof. dr. se. Radovan Križanec, predstojnik Mr. se. Milan Oršanić, znanstveni asistent Prof. dr. se. Šime Meštrović Mr. se. Željko Španjol, znanstveni asistent Mr. se. Juro Čavlović, znanstveni asistent |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 58 <-- 58 --> PDF |
KATEDRA ZA PEDOLOGIJU Mr. se. Andrija Vranković, predstojnik Mr. se. Nikola Pernar, znanstveni asistent KATEDRA ZA DENDROMETRIJU Prof. dr. se. Ana Pranjic´ Izv. prof. dr. se. Nikola Lukić, predstojnik Sofija Babic´, (dipl. inž. agr.), stručni suradnik Mr. se. Tono Kružić, znanstveni asistent KATEDRA ZA ISKORIŠĆIVANJE ŠUMA Izv. prof. dr. se. Ante Krpan, predstojnik Željka Ivanković, znanstveni novak KATEDRA ZA LOVSTVO Izv. prof. dr. se. Dominik Raguž, predstojnik Mr. se. Marijan Grubešić, znanstveni asistent KATEDRA ZA EKONIMIKU Hranislav Jakovac, stručni suradnik, voditelj terenske školske nastave KATEDRA ZA ORGANIZACIJU PROIZVODNJE U ŠUMARSTVU Prof. dr. se. Simeun Tomanić, predstojnik Doc. dr. se. Venlc Vondra Mr. se. Ivan Martinić, znanstveni asistent KATEDRA ZA ŠUMARSKU GENETIKU I DENDROLOGIJU Prof. dr. se. Ante Krstinić, predstojnik Prof. dr. se. Zelimir Borzan Prof. dr. se. Ivan Trinajstic´ (dipl. inž. agr.) Mr. se. Davorin Kajba, znanstveni asistent Marilena Idžojtić, asistent Mr. se. Josip Franjić, znanstveni novak KATEDRA ZA ZAŠTITU ŠUMA Izv. prof. dr. se. Milan Glavaš, predstojnik Mr. se. Boris Hrašovec, znanstveni asistent Mr se. Danko Diminić, znanstveni asistent Josip Margaletić, asistent KATEDRA ZA ŠUMSKA TRANSPORTNA SREDSTVA Izv. prof. dr. se. Ivan Knežević´ Dr. se. Dragutin Pičman, znanstveni asistent KATEDRA ZA GEODEZIJU Zvonimir Kalafadžic´, viši predavač (i dipl. inž. geod.), predstojnik Mr. se. Vladimir Kušan, znanstveni asistent Zvonimir Horvatić, stručni suradnik Mr. se. Renata Pernar, znanstveni novak KATEDRA ZA STROJARSTVO Prof. dr. se. Stanislav Sever, (dipl. inž. stroj.), predstojnik Dr. se. Dubravko Horvat, (dipl. inž. str.), asistent ZAVOD ZA ISTRAŽIVANJE U ŠUMARSTVU Dr. se. Uroš Golubović, znanstveni savjetnik NASTAVNO-POKUSNI ŠUMSKI OBJEKTI Stipe Špoljarić, poslovođa (stručni suradnik), Zalesina Stjepan Crnko, poslovođa (stručni suradnik), Lipovljani ŠUMARSKI INSTITUT JASTREBARSKO v.d. ravnatelja: dr. se. Joso Gračan ODJEL ZA EKOLOGIJU Dr. se. Nikola Komlenović, znanstveni savjetnik, rukovoditelj odjela Dr. se. Petar Rastovski, znanstveni savjetnik Dr. se. Branimir Mayer, viši znanstveni suradnik Goran Bušić, suradnik Dunja Novosel, rukovoditelj laboratorija ODJEL ZA OPLEMENJIVANJE I ŠUMSKO SJEMENARSTVO Dr. se. Franc Mrva, viši znanstveni suradnik, rukovoditelj odjela Dr. se. Joso Gračan, znanstveni savjetnik Mr. se. Karmelo Poštenjak, znanstveni asistent Mr. se. Tibor Littvay, istraživač suradnik Maja Gradečki, istraživač suradnik Zlatko Perić, suradnik ODJEL ZA ZAŠTITU I UZGAJANJE ŠUMA Dr. se. Miroslav Harapin, znanstveni savjetnik, rukovoditelj odjela Dr. se. Marija Halambek, viši znanstveni suradnik Mr. se. Marijan Ocvirek, istraživač suradnik Mr. se. Boris Liović, istraživač suradnik Sanja Novak-Agbaba, suradnik Dinka Matošević, suradnik ODJEL ZA TIPOLOGIJU ŠUMA Mr. se. Ankica Krznar, znanstveni asistent, rukovoditelj odjela Dr. se. Jakob Martinović, znanstveni savjetnik Dr. se. Juraj Medvedović, znanstveni suradnik Mr. se. Vlado Krejči, znanstveni asistent Mr. se. Boris Vrbek, znanstveni asistent Mr. se. Jela Bilandžija, istraživač suradnik Mr. se. Miroslav Benko, znanstveni asistent Dijana Gajdek-Vuletić, istraživač suradnik Vlado l.indie. istraživač suradnik Vladimir Novotny, suradnik Vilko Viličić, istraživač suradnik Tomislav Dubravac, suradnik ODJEL RASADNIČKE PROIZVODNJE Željko Oreškovic´, istraživač suradnik, rukovoditelj odjela Romana Maradin, suradnik Valentin Roth, istraživač suradnik INSTITUT ZA JADRANSKE KULTURE I MELIORACIJU KRŠA, Split, Put Duilova 11 ZAVOD ZA ŠUMARSTVO Dr. se. Vladimir Topic´, znanstveni suradnik |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 59 <-- 59 --> PDF |
JAVNO PODUZEĆE "HRVATSKE SUME" P.O. ZAGREB UPRAVA ŠUMA 01 DIREKCIJA 1 VINKOVCI 2 OSIJEK 3 NAŠICE 4 POŽEGA 5 BJELOVAR 6 KOPRIVNICA 7 ZAGREB 8 SISAK 9 KARLOVAC 10 OGULIN 11 DELNICE 12 SENJ 13 GOSPIĆ 14 BUZET 15 SPLIT UKUPNO URED DIREKTORA Josip Dundović, direktor poduzeća Mr. se. Ivan Mrzljak, pomoćnik direktora Krunoslav Jelčić, stručni suradnik za internu kontrolu i reviziju za gospodarenje šumama i koordinaciju gospodarenja privatnim šumama Tomislav Starčević, stručni suradnik za internu kontrolu i reviziju za gospodarenje šumama i koordinaciju gospodarenja privatnim šumama Vladimir Skorup, stručni suradnik za internu kontrolu i reviziju za gospodarenje šumama i koordinaciju gospodarenja privatnim šumama Josip Crnković, stručni suradnik za internu kontrolu i revizij u za gospodarenje šumama i koordinaciju gospodarenja privatnim šumama Slavko Horvatinović, savjetnik direktora SLUŽBA ZA PROIZVODNJU Stjepan Tomljanović, rukovoditelj Milan Žgela, stručni suradnik za rasadničku proizvodnju Stjepan Puljak, stručni suradnik za iskorišćivanje šuma Ivan Hodić, stručni suradnik za iskorišćivanje šuma Alojzije Frković, stručni suradnik za lovstvo Petar Milinković, stručni suradnik za iskorišćivanje šuma Josip Sikora, stručni suradnik za uzgoj šuma RAZVOJNO-PLANSKA SLUŽBA Mr. se. Božidar Tomičić, rukovoditelj Zvonko Lneniček, stručni suradnik za planiranje Slavko Šunjić, stručni suradnik za razvoj građevinarstva i investicija Mr. se. Milan Zdjelar, stručni suradnik za razvoj organizacije Goran Cajzek, stručni suradnik za kalkulacije i izradu planskih dokumenata Adolf Malek, stručni suradnik za razvoj gospodarskog sustava BROJ ZAPOSLENIH TIJEKOM 1994. GOD. NA DAN 31. 12. 1994. 38 38 106 106 50 50 50 46 77 69 116 116 81 81 102 95 38 36 49 46 32 32 79 79 29 29 29 28 26 24 49 44 948 919 Mirko Frčo, suradnik za projektiranje Zdravko Čuljak, analiza plana poslovanja i investicijskih ulaganja SLUŽBA ZA UREĐIVANJE ŠUMA Mr. se. Gašpar Kabijanić, rukovoditelj Marijan Sagovac, stručni suradnik za bilanciranje gosp. šuma Dubravko Janeš, stručni suradnik za izradu uređajnih elaborata Ivica Milković, stručni suradnik za katastar šuma Goran Kovač, izrada šumskogospodarske osnove područja RH Marina Popijač, "HS FOND" i evidencija izvršenja radova po šumskogo spodarskoj osnovi područja SLUŽBA ZA EKOLOGIJU Mr. se. Petar Jurjević, rukovoditelj Dr. se. Đuro Kovačić, savjetnik za gospodarenje šumama u Direkciji, šef Odjela za ekologiju u UŠ Buzet Krešimir Štimae, stručni suradnik za ekologiju i prostorno planiranje Sanja Rajić, stručni suradnik za zaštitu šuma KOMERCIJALNA SLUŽBA Dragutin Cuković, rukovoditelj (dipl. inž. drv. tehn.) Lidija Gečić, komercijalist prodaje i nabave (dipl. inž. drv. tehn.) Bozo LŠestan, samostalni komercijalist prodaje i nabave INFORMATIČKA SLUŽBA Branko Meštrić, rukovoditelj Ivan Lojan, specijalist za razvoj Ratko Matošević, GIS, geografsko informacijski sustav šumarstva |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 60 <-- 60 --> PDF |
UPRAVA ŠUMA VINKOVCI URED UPRAVITELJA Damir Cvrković, upravitelj Uprave Adam Pavlović, savjetnik PROIZVODNI ODJEL Stjepan Nikolić, šef odjela Graciano Rubić, stručni suradnik za uzgajanje šuma Ivan Šumanovac, stručni suradnik za uzgajanje šuma Boris Ljubetić, stručni suradnik za uzgajanje šuma Mato Simumć, stručni suradnik za zaštitu šuma Đuro Bertić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Stjepan Lončar, stručni suradnik za iskoriš. šuma Ivan Đukic´, stručni suradnik za iskoriš. šuma Stjepan Tuškan, stručni suradnik za ekologiju Željko Đurković, stručni suradnik za lovstvo Slavko Đurčinović, stručni suradnik za grad. i investicije Perica Beuk, stručni suradnik za mehanizaciju Stjepan Brajković, stručni suradnik za pripremu rada Mijo Špoljarić, stručni suradnik za pripremu rada Matej Grigic´, stručni suradnik za zaštitu na radu Mato Sarčević, instruktor za obuku radnika Slavko Sarčević´, umirovljeni Ilija Krstić, umro RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Ladislav Jursik, šef odjela Stjepan Vinceljak, stručni suradnik za organizac. i studij rada Gojko Pinjuh, stručni suradnik za preob. gosp. sustava Mijo Janković, stručni suradnik za planiranje Mr. se. Nikola Segedi, stručni suradnik C. HAZU (umro) Josip Maznik, stručni suradnik pri HAZU ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Mr. se. Martin Krajina, šef odjela Stjepan Dodig, samostalni taksator Josip Grgljanić, samostalni taksator Danko Sušac, samostalni taksator Stjepan Jemrić, taksator Igor Polferov, taksator KOMERCIJALNI ODJEL Stjepan Đurik, šef odjela Zlatko Andričević, komercijalist prodaje i nabave Zvonimir Mišić, komercijalist prodaje i nabave Ivan Zovak, komercijalist prodaje i nabave INFORMATIČKI ODJEL Milan Turkalj, programer šumarske obrade ŠUMARIJA LIPOVAC Ivan Rajković, upravitelj šumarije Ilija Aleksić, revirnik Željko Kalauz, revirnik ŠUMARIJA VUKOVAR Ivica Božičević, upravitelj šumarije Branko Trifunović, pomoćnik upravitelja ŠUMARIJA SLAVONSKI BROD Antun Basanović, upravitelj šumarije Zdenka Bošnjaković, revirnik Karlo Pačić, revirnik Krunoslav Seletković, revirnik Željko Rubil, revirnik ŠUMARIJA ORIOVAC Darko Pavičić, upravitelj šumarije Tomislav Božić, revirnik Refika Delalić, revirnik Nenad Vorkapić, revirnik Jasna Bubanj, revirnik ŠUMARIJA TRNJANI Jozo Vragolović, upravitelj šumarije Đurđa Jagić, revirnik Tihomir Rosandić, revirnik Miljenko Sajer, revirnik ŠUMARIJA STRIZIVOJNA Vladimir Zvonar, upravitelj šumarije Vesna Ančić-Tunuković, revirnik Ivica Nikolić, revirnik ŠUMARIJA MIKANOVCI Mato Bunjevac, upravitelj šumarije Vinko Knežević, revirnik Josip Vorgić, revirnik ŠUMARIJA STROŠINCI Željko Bodrožić, upravitelj šumarije Zlatko Cegledi, revirnik Ivan Mikinac, revirnik ŠUMARIJA VINKOVCI Zlatko Kovačević, upravitelj šumarije Marko Knežević, pomoćnik upravitelja Đurđica Filipović, revirnik Marica Rečić, revirnik Željka Vitković, revirnik Tomislav Tominac, revirnik ŠUMARIJA VRBANJA Franjo Prebanić, upravitelj šumarije Luka Vukovac, pomoćnik upravitelja Mato Benačić, revirnik Tomislav Užarević, revirnik Zlatko Jokić, revirnik Terezija Užarević, revirnik ŠUMARIJA GUNJA Željko Hećimović, upravitelj šumarije Drago Klarić, upravitelj šumarije Hrvoje Lučić, revirnik Vlado Polferov, revirnik ŠUMARIJA ŽUPANJA Ilija Gregorović, upravitelj šumarije Đuro Grebene, revirnik Antun Leaković, revirnik Jozo Simunović, revirnik Damir Tucaković, revirnik ŠUMARIJA CERNA Marko Majstorović, upravitelj šumarije Andrija Kristić, revirnik Franjo Jovanovac, revirnik Marica Žagar, revirnik |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 61 <-- 61 --> PDF |
ŠUMARIJA OTOK RADNA JEDINICA PROMET Mr. se. Darko Beuk, upravitelj šumarije Marko Jelić, pomoćnik rukovoditelja Mirko Šušnjar, pomoćnik rukovoditelja Ivan Popić, pomoćnik upravitelja Nikola Perak, revirnik PRIPRAVNICI Željko Stipanović, revirnik Ante Sabljić, revirnik Katica Babić Anto Glavaš Mladen Babić, revirnik Dario Kremer Dragoslav Curčić, revirnik Dario Musa Davor Prnjak, revirnik Tomislav Županjac Božica Miloš RADNA JEDINICA MEHANIZACIJA Ljerka Pehar Branka Prnjak Željko Sučić, rukovoditelj Ilija Mišetić Zdenko Drglin, pomoćnik rukovoditelja Pavle Kašikić UPRAVA SUMA OSIJEK URED UPRAVITELJA ŠUMARIJA ĐAKOVO Mr. se. Pavle Vratarić, upravitelj Uprave Dragutin Vračević, upravitelj šumarije Eduard Kalajdžić, savjetnik Stanislav Zivković, pomoćnik upravitelja Krunoslav Filipović, pomoćnik upravitelja PROIZVODNI ODJEL Danko Radoš, revirnik Ondrej Lovaš, šef odjela Petar Klepo, revirnik Ivan Makir, strućni suradnik za uzgajanje šuma Zrinko Perić, revirnik Zvonimir Holik, stručni suradnik za iskoriš. šuma Šimo Barišić, revirnik Josip Cvitković, stručni suradnika za mehanizaciju Josip Kolić, revirnik Dražen Špoljarić, stručni suradnik za grad. i investicije Željko Prevoznik, revirnik Nikola Komlenac, stručni suradnik za pripremu rada Željka Šikić, revirnik Helena Prevoznik, pripravnica-revirnica RAZVOJNO-PLANSKI ODJEL Branko Romić, pripravnik revirnik Jasenka Maras, šei´ odjela Darko Hamilton, stručni suradnik za projektiranje ŠUMARIJA OSIJEK Stanko Antunović, upravitelj ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Milan Stanić, revirnik Marijan Falica, šef odjela Dražen Košutić, revirnik Radoslav Puzavac, samostalni taksator Dragutin Pfajfer, revirnik Zlatan Mihaljević, samostalni taksator Juraj Naglav, revirnik Boris Drenjančević, samostalni taksator Jasenka Vizentaner, revirnik Dalibor Tone, taksator Mirjana Polimac, stručni suradnik za izradu HŠ fonda i prać. osnova ŠUMARIJA VALPOVO Darko Cvijić, pomoćnik taksatora Stjepan Vidaković, upravitelj šumarije Vladimir Brezovac, upravitelj šumarije Baranjsko Petrovo Selo ODJEL ZA LOVSTVO Stjepan Plantak, revirnik Marin Forgić, šef odjela Milan Marković, revirnik Branko Urošević, stručni suradnik za ishranu divljači Dragutin Lipošćak, revirnik KOMERCIJALNI ODJEL ŠUMARIJA TIKVES Vladimir Pološki, šef odjela Štipan Brdar, upravitelj šumarije Josip Blažeković, stručni suradnik za nabavu Jerko Mihaljević, upravitelj šumarije Darda Radoslav Brandić, stručni suradnik za lovni turizam RADNA JEDINICA "SUMATRANS" INFORMATIČKI ODJEL Berislav Vinaj, šef odjela Kemal Hrustić, upravitelj UPRAVA SUMA NAŠICE URED UPRAVITELJA PROIZVODNI ODJEL Andrija Stefančić, upravitelj Uprave Zdravko Danie, šef odjela Mijo Muršić, savjetnik Vlatko Podnar, stručni suradnik za uzgajanje šuma 59 |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 62 <-- 62 --> PDF |
Josip Bečarević, stručni suradnik za zaštitu šuma Đuro Vasiljević, stručni suradnik za zaštitu šuma Krunoslav Bašić, stručni suradnik za uređivanje šuma Anđelko Cosić, stručni suradnik za uređivanje šuma Šandor Keceli, stručni suradnik za iskoriš. šuma Zlatko Zupčić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Željko Marman, stručni suradnik za lovstvo Branko Mandić, stručni suradnik za mehanizaciju Davor Butorac, pripravnik RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Dr. se. Stjepan Klasić, šef odjela Ivan Vajdička, stručni suradnik za analizu KOMERCIJALNI ODJEL Josip Papp, šef odjela Branko Sitaš, stručni suradnik za prodaju ŠUMARIJA ĆERALIJE Mladen Plantak, upravitelj šumarije ŠUMARIJA DONJI MIHOLJAC Davorin Fekete, upravitelj šumarije Siniša Cmelak, revirnik Karlo Drašinac, revirnik Radoje Medenica, revirnik Boris Romanic, revirnik ŠUMARIJA ĐURDENOVAC Josip Hlobik, upravitelj šumarije Siniša Kajgana, revirnik Ivica Kezerle, revirnik Stjepan Sabljak, upravitelj šumarije — mirovina ŠUMARIJA KOSKA Josip Jugovic, upravitelj šumarije Senka Dundović, revirnik Mirko Hudinčec, revirnik Hrvoje Vučinić, revirnik UPRAVA URED UPRAVITELJA Mr. se. Juraj Zelic´, upravitelj uprave PROIZVODNI ODJEL Terezija Bošnjak, šef odjela Josip Gašpar, stručni suradnik za uzgajanje šuma Luka Milosevic´, stručni suradnik za uzgajanje šuma Miroslav Luc, stručni suradnik za zaštitu šuma Željko Zečić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Božidar Terzić, stručni suradnik za lovstvo Lazo Vujić, stručni suradnik za grad. i investicije — mirovina Vladimir Frantz, stručni suradnik za grad. i investicije Vicko Najvro, stručni suradnik za mehanizaciju Adam Radivojevič, instruktor za obučavanje radnika RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Joco Maletič, šef odjela Ivica Tomić, stručni suradnik za projektiranje Georgije Bogojević, stručni suradnik za kalkulacije i raspodjelu Krešimir Međugorac, stručni suradnik za studij rada i vremena ŠUMARIJA NAŠICE Krunoslav Glova, upravitelj šumarije Karmelija Hajek, revirnik Krunoslav Mašić, revirnik Siniša Zupčić, revirnik ŠUMARIJA ORAHOVICA Josip Šebetić, upravitelj šumarije Viktor Pavlica, revirnik Vladimir Vinković, revirnik Tomislav Matek, revirnik ŠUMARIJA SLATINA Vladimir Gabrić, upravitelj šumarije Mirko Somođi, revirnik Zdenko Rabić, revirnik Snježana Kućina, revirnik ŠUMARIJA SL. DRENOVAC Ivan Ivanović, upravitelj šumarije Ljiljana Dobrić, revirnik Danko Kuric, revirnik ŠUMARIJA VOĆIN Miran Kolarić, upravitelj šumarije Antun Rap, revirnik Nataša Dondur, revirnik RADNA JEDINICA "TRANSPORT I MEHANIZACIJA" NAŠICE Mr. se. Željko Tomašić, rukovoditelj RJ RADNA JEDINICA "TRANSPORT I MEHANIZACIJA" SLATINA Josip Turk, rukovoditelj RJ POŽEGA ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Ante Miličević, šef odjela Željko Najvirt, samostalni taksator Božidar Kempf, taksator Berislav Puaća, taksator Ivica Samardžić, pomoćni taksator Goran Urh, pomoćni taksator Velibor Vujić, pomoćni taksator Irena Žarković, pomoćni taksator KOMERCIJALNI ODJEL Božidar Legac, šef odjela Marcel Kostić, referent prodaje Ivan Prgić, referent prodaje INFORMATIČKI ODJEL Dražen Dumančić, šef odjela Zvonimir Laslo, programer šumskih obrada |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 63 <-- 63 --> PDF |
ŠUMARIJA CAGLIN Siniša Bukarica, revirnik Damir Matošević, revirnik Vlado Leko, upravitelj šumarije Jasenka Kovačević, revirnik Stjepan Anić, revirnik Dario Ban, revirnik Zdenko Devčić, revirnik Milan Jurković, pripravnik ŠUMARIJA PLETERNICA Vlado Keglević, revirnik Marijan Aladrović, upravitelj šumarije ŠUMARIJA KAMENSKA Zoran Kajtar, revirnik Tomica Marinac, revirnik Stjepan Blažičević, upravitelj šumarije Vladimira Leko-Kvesić, revirnik Davor Karan, revirnik Antonio Cirko, revirnik Zvonimir Vuković, revirnik Radovan Rotar, pripravnik Boris Miler, revirnik Davor Zec, pripravnik ŠUMARIJA POŽEGA ŠUMARIJA KUTJEVO Davorin Krakar, upravitelj šumarije Hrvoje Zdelar, revirnik Perica Benčič, upravitelj šumarije Ivica Fliszar, revirnik Željko Ognjenčić, revirnik Ljiljana Fliszar, revirnik Dragica Simić, revirnik Branko Smojvir, revirnik Nedeljka Vasilj, revirnik Tihomir Bilić, pripravnik Ratko Vasilj, revirnik Željko Simunović, pripravnik ŠUMARIJA VELIKA ŠUMARIJA NOVA GRADIŠKA Zlatko Lisjak, upravitelj šumarije Stjepan Curić, revirnik Ivan Štanfar, upravitelj šumarije Ivica Đurčević, revirnik Ivan Duvnjak, revirnik Damir Nuić, revirnik Zoran Ferković, revirnik Silvija Vrček, revirnik Vojislav Grubač, revirnik Damir Berač, pripravnik Mirjana Matošević, revirnik Davor Pečnjak, revirnik R.J. MEH. I GRAĐEVINARSTVO N. GRADIŠKA Ivan Višić, revirnik Darko Mesić, revirnik Mladen Sertić, upravitelj Jadranko Paulus, revirnik Dubravko Penić, pripravnik Suzana Penić, revirnik Krunoslav Szabo, revirnik Oliver Vlainić, revirnik Željko Malenica, revirnik ŠUMARIJA NOVA KAPELA R.J. MEH. I GRAĐEVINARSTVO POŽEGA Damir Jelić, upravitelj šumarije Ivan Caspar, upravitelj Željko Bešlić, revirnik Branimir Mikić, struč. suradnik UPRAVA SUMA BJELOVAR Anđelko Kalabek, samostalni taksator Oskar Marinić, samostalni taksator URED UPRAVITELJA Mr. se. Ivan Volf, upravitelj uprave Franjo Potnar, samostalni taksator Marijan Bedeković, pomoćnik upravitelja Dražen Husak, samostalni taksator Nada Antonović, taksator PROIZVODNI ODJEL Dalibor Biruš, taksator Mijo Kovačević, šef odjela Goran Godina, taksator Božidar Bačak, stručni suradnik za uzgajanje šuma Ilija Kukoleća, taksator Ana Knepr, stručni suradnik za uzgajanje šuma Miloš Polak, taksator Davor Mravunac, stručni suradnik za uzgajanje šuma Igor Hasl, pomoćnik taksatora Slobodan Vučetić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Dejan Pavlović, pomoćnik taksatora Željko Lcdinski, od 15. 07. 1994. župan Bilogorsko-Podravske županije Sandra Saračević, pomoćni taksator Miroslav Horvat, stručni suradnik za mehanizaciju Kazimir Čorić, inv. mirovina Čedomir Matić, sporazumni prekid r.o. RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Mirjana Sučević, pripravnik, sistem analitičar Zvonko Podlesak, šef odjela Stjepan Kovačević, stručni suradnik za investicije, izgradnju prometnica i grad. objekata ODJEL ZA EKOLOGIJU Srdan Popović, stručni suradnik za projektiranje Mr. se. Branko Bradić, šef odjela Zlatko Jurišić, stručni surdnik za projektiranje Dubravka Tončić, stručni suradnik za ekologiju ODJELZAUREĐIVANJEŠUMA (I ZAU.Š.KOPRIVNICA) KOMERCIJALNI ODJEL Milan Butković, šef odjela Lazar Božović, samostalni taksator Željko Vusić, šef odjela Ivan Cug, samostalni taksator Zoran Badanjek, komercijalista prodaje i nabave |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 64 <-- 64 --> PDF |
INFORMATIČKI ODJEL Marina Mamić, v.d. šefa odjela Martina Pavičic, administrator baze podataka ŠUMARIJA BJELOVAR Milan Presečan, upravitelj šumarije Slaven Ernjak, revirnik Žarko Lončar, revirnik Zlatko Njegovec, revirnik Željko Šibenik, revirnik Frederika Unger, revirnik ŠUMARIJA ČAZMA Mile Jelič, upravitelj šumarije Bernarda Bukovac, revirnik Đuro Geršak, revirnik Vera Pavlič, revirnik Darko Trgovac, revirnik Dražen Volf, revirnik ŠUMARIJA DARUVAR Drago Mihič, upravitelj šumarije Mirjana Amidžič, revirnik Bariša Ćurčija, revirnik Željka Škunca, revirnik Dalibor Bakran, pomoćnik revirnika Damir Milobara, revirnik ŠUMARIJA GAREŠNICA Marijan Haistor, upravitelj šumarije Željko Đuričić, revirnik Mirko Gereci, revirnik Nikola Vidovič, revirnik Mladen Greidl, revirnik ŠUMARIJA GRUBIŠNO POLJE Antun Pehaček, upravitelj šumarije Zdravko Brekalo, revirnik Ivan Bukovac, revirnik Željko Kirinčić, revirnik Jadranka Korade, revirnik ŠUMARIJA IVANSKA Dragutin Bosanac, upravitelj šumarije Josip Bartolčić, revirnik Miloš Drača, revirnik Vojislav Šušnjić, revirnik Snježana Došen, pomoćnik revirnika ŠUMARIJA LIPIK Vilim Drašner, upravitelj šumarije Sandra Zečević, revirnik (sporazumni prekid r.o.) ŠUMARIJA DULOVAC Vladimir Lacina, upravitelj šumarije Snježana Kostelac-Majcan, revirnik Željko Olijan, revirnik Dušan Skračić, revirnik ŠUMARIJA PAKRAC Edo Kukec, upravitelj šumarije ŠUMARIJA SIRAČ Vlado Nervo, upravitelj šumarije Čedomir Amidžič, revirnik Goran Harambašić, revirnik Radoslav Rudić, revirnik ŠUMARIJA SUHOPOLJE Vlado Glavak, upravitelj šumarije Vlado Hegedušić, revirnik Josip Matančić, revirnik ŠUMARIJA VELIKI GRDEVAC Anton Škunca, upravitelj šumarije Damir Benić, revirnik Ivan Jambreković, revirnik Biljana Kiš, revirnik Dušan Radosavac, revirnik ŠUMARIJA VELIKA PISANICA Stjepan Ivezić, upravitelj šumarije Željko Bedeković, revirnik Nikola Radmanović, revirnik Mirko Šćetinac, revirnik (mirovina) Renata Vuk, revirnik Tihomil Tomić, revirnik ŠUMARIJA VIROVITICA Antun Crnčić, upravitelj šumarije Zlatko Tutić, revirnik Pavao Jengić, revirnik Siniša Prpić, revirnik Nevenko Štimac (sporazumni prekid r.o.) ŠUMARIJA VRBOVEC Đuro Kauzlarić, upravitelj šumarije Željko Gubijan, revirnik Milorad Krasnov, revirnik Nada Kučan, revirnik Franjo Šimunek, revirnik Mate Špehar, revirnik Savo Trbojević, revirnik Suzana Trninić, pomoćnica revirnika RADNA JEDINICA TRANSPORT Miroslav Križan, referent transporta Marinko Unger, referent transporta RADNA JEDINICA GRAĐEVINARSTVO Milivoj Bota, referent građevinarstva PRIPRAVNICI Damir Hasl Vanja Tomljenović-Prica Emil Balint Virna Petrović Goran Pejaković Damir Dramalija Tatjana Posavac Goran Mustač Dražen Štrković Danijela Badanjek-Hačka |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 65 <-- 65 --> PDF |
UPRAVA ŠUMA KOPRIVNICA URED UPRAVITELJA Anđelko Serdarušić, upravilelj Uprave PROIZVODNI ODJEL Josip Gregurec, šef odjela Branko Belčić, stručni suradnik za uzgajanje šuma Stjepan Vrček, stručni suradnik za zaštitu šuma Krunoslav Jakupčić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Mr. se. Margita Šiler, stručni suradnik za ekologiju Miroslav Brnica, stručni suradnik za lovstvo Franjo Kolar, stručni suradnik za grad. i invest. Zvonimir Kučić, stručni suradnik za mehanizaciju Tihomir Devic´, stručni suradnik za pripremu rada RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Dražen Videc, šef odjela Davorin Rodek, stručni suradnik za planiranje Marija Leljak, stručni suradnik za analize, kalkulacije i raspodj. ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Milan Butković, šef odjela za US Bjelovar i Koprivnica Vladimir Malez, samostalni taksator Zvonko Kranjc, samostalni taksator Mirjana Grahovac-Tremski, pomoćnik taksatora Damir Kukec, pomoćnik taksatora Jasna Rinkovec, pomoćnik taksatora KOMERCIJALNI ODJEL Ante Stanković, šef odjela Stjepan Ivaniš, komercijalist prodaje INFORMATIČKI ODJEL Suzana Ketiš, programer šum. obrade ŠUMARIJA ČAKOVEC Josip Barulek, upravitelj šumarije Benjamino Horvat, revirnik Roža Antonija Carić, revirnik Mario Manjkaš, pomoćnik revimika — poslovođa ŠUMARIJA ĐURĐEVAC Mirko Kovačev, upravitelj šumarije Savo Preradović, pomoćnik upravitelja Željko Birta, revirnik Đurđica List, revirnik Georgije Vukelić, revirnik Franjo Zvonar, revirnik Krešimir Mihaldinec, pomoćnik revimika — poslovođa Đuro Jendrijev, pomoćnik revimika — poslovođa Tomislav Ledinski. pomoćnik revimika — poslovođa ŠUMARIJA IVANEC Ivan Canžar, upravitelj šumarije Milorad Batinić, revirnik Bruno Bogdanić, revirnik ŠUMARIJA KLOŠTAR PODRAVSKI Zlatko List, upravitelj šumarije Mirko Kalala, revirnik Marija Prašnički, revirnik Đuro Kranželić, revirnik Branko Sobota, revirnik ŠUMARIJA KOPRIVNICA Marijan Sajfar, upravitelj šumarije Jelena Adrović, revirnik Bojana Bijać, revirnik Goran Klos, revirnik Zoran Simić, revirnik Ivan Svare, revirnik Jadranko Vlahinja, revirnik ŠUMARIJA KRIŽEVCI Zdravko Leljak, upravitelj šumarije Rade Rakić, revirnik Milan Škomac, revirnik Marinko Prka, revirnik Tibor Balint, revirnik Vladimir Zelenika, revirnik ŠUMARIJA LUDBREG Franjo Mlinarić, upravitelj šumarije Gabrijel Horvat, revirnik Mirko Makar, revirnik Milan Makaj, revirnik ŠUMARIJA PITOMACA Stjepan Sabarić, upravitelj šumarije Željko Kovačev, revirnik ŠUMARIJA REPAŠ Želimir Senjan, upravitelj šumarije Branko Petrović, revirnik Marijana Belak, revirnik Zvonimir Ištvan, pomoćnik revimika — poslovođa ŠUMARIJA SOKOLOV AC Krešimir Kužic. upravitelj šumarije Damir Felak, revirnik Tihomir Kolak, revirnik Veljko Mamula, revirnik Krunoslav Arač, revirnik Marina Juratović, revirnik ŠUMARIJA VARAŽDIN Marin Tomaić, upravitelj šumarije Bruno Jalušić, revirnik Ivan Krašek, revirnik Emilija Seidl, revirnik R. J. TRANSPORT I MEHANIZACIJA VARAŽDIN Ivan Zaja, upravitelj transporta PRIPRAVNICI Davor Topolnjak Gordana Večerić Veljko Kučar Krunoslav Jurić Goran Svaco |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 66 <-- 66 --> PDF |
UPRAVA ŠUMA ZAGREB URED UPRAVITELJA Mato Mihanić, upravitelj uprave Luka Filipović, pomoćnik upravitelja uprave Ivan Mikinac, savjetnik PROIZVODNI ODJEL Mirko Bauernfreund, šef odjela Josip Kosorčić, stručni suradnik za uzgajanje šuma Tomislav Stigleitner, stručni suradnik za uzgajanje šuma Đuro Mirić, stručni suradnik za zaštitu šuma Grgo Tomljenović, stručni suradnik za iskoriš. šuma Nives Farkaš-Topolnik, stručni suradnik za ekologiju Inland.i Vincelj, stručni suradnik za privatne šume Mirko Bilman, stručni suradnik za lovstvo Emil Kohn, stručni suradnik za građevinarstvo i investicije RAZVOJNO-PLANSKI ODJEL Đuro Delić, šef odjela Miroslav Skobić, stručni suradnik za organizaciju i studij rada ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Juraj Pavelić, šef odjela Branislav Brkić, samostalni taksator Vinko Ledinski, samostalni taksator Dragan Devčić, taksator Ružica Pavelić, taksator Davor Bilović, pomoćnik taksatora Davor Cesarec, pomoćnik taksatora (pr. r.o. — sporazumno) Aida Crnko, pomoćnik taksatora (pripravnica) Davor Janković, pomoćnik taksatora (pripravnik) Snježana Pavlić, pomoćnik taksatora Marina Popijač, pomoćnik taksatora (pripravnica, pr. r.o. — protekom v.) KOMERCIJALNI ODJEL Biserka Isak, pomoćnik komercijalista za prodaju INFORMATIČKI ODJEL Juraj Gašparović, šef odjela Ana Hercegovac, organizator obrade podataka Igor Prpić, organizator obrade podataka Jadranka Rosa, organizator obrade podataka ŠUMARIJA DONJA STUBICA Ivan Pihler, upravitelj šumarije Branko Iviček, upravitelj šumarije (do sporazumnog prekida r.o.) Davor Poslončec, revirnik Davor Zurak, revirnik ŠUMARIJA DUGO SELO Mirko Sertić, upravitelj šumarije Ivan Puđak, revirnik Petar Milinović, revirnik Milan Pavičić, revirnik Emil Canžar, revirnik-pripravnik ŠUMARIJA JASENOVAC Stjepan Petreš, upravitelj šumarije Marijana Ivanković, revirnik Zlata Peldić, revirnik ŠUMARIJA KRAPINA Branko Tušek, upravitelj šumarije Zvonko Gregurović, revirnik Josip Ormuž, revirnik Goran Petrač, revirnik Rudolf Vodolšak, revirnik ŠUMARIJA KUTINA Ivica Stožicki, upravitelj šumarije Valerija Kinderman, revirnik Petar Krančević, revirnik Tihana Kršul, revirnik Damir Šlogar, revirnik ŠUMARIJA LIPOVLJANI Ivan Jelčić, upravitelj šumarije Davor Hlebec, revirnik Snježana Hlebec, revirnik Frano Kovačević, revirnik (umro) Marija Špendić, revirnik ŠUMARIJA NOVOSELEC Stjepan Štrban, upravitelj šumarije Ivica Brebrić, pomoćnik upravitelja šumarije Srećko Barbaric, revirnik Davor Horvat, revirnik Aleksandra Pugar, revirnik Nenad Vorel, revirnik ŠUMARIJA NOVSKA Ivo Lovrić, upravitelj šumarije Dinko Hace, pomoćnik upravitelja šumarije Darko Rebec, revirnik Zlata Stankić-Hace, revirnik Miodrag Tomaz, revirnik Radini!;] Đurić, revirnik-pripravnica ŠUMARIJA POPOVAČA Zlatko Bublić, upravitelj šumarije Nikola Jureša, revirnik ŠUMARIJA REMETINEC Petar Grabundžija, upravitelj šumarije Zeljka Kušan, revirnik Ivan Zembić, revirnik Ljupko Bagarić, revirnik-pripravnik ŠUMARIJA SAMOBOR Milan Mesić, upravitelj šumarije Zvonko Cobanković, revirnik Damir Otmačić, revirnik Adam Resanović, revirnik Milan Simunović, revirnik ŠUMARIJA VELIKA GORICA Marijan Barulek, upravitelj šumarije Kazimir Caklec, pomoćnik upravitelja šumarije Tvrtko Kolarić, revirnik Maksimilijan Udovć, revirnik Darko Vuletić, revirnik Miroslav Šarić, revirnik (sporazuman prekid r.o.) Tibor Lorincz, revirnik-pripravnik Jasenka Puškarić, revirnik-pripravnica |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 67 <-- 67 --> PDF |
ŠUMARIJA ZAGREB Herbert Krauthacker, upravitelj šumarije Josip Jarić, pomoćnik upravitelja šumarije Feliks Bevanda, revirnik Tatjana Duričić, revirnik Jasenka Hatlak-Ivkov, revirnik (sporazuman prekid r.o.) Inga Mamić, revirnik Damir Pavelić, revirnik ŠUMARIJA ZLATAR Milan Gregurović, upravitelj šumarije Željko Novak, revirnik URED UPRAVITELJA Ignac Dorotić, upravitelj Uprave Adam Zahirović, upravitelj Uprave (mirovina) PROIZVODNI ODJEL Mirko Tomić, šef odjela Ilija Nukić, stručni suradnik za uzgajanje šuma Krešimir Erjavec, stručni suradnik za zaštitu šuma Petar Baltic, stručni suradnik za iskoriš. šuma i investicije RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Đuro Kušan, šef odjela (od 1. 07. 1994. županijski šumarski inspektor) ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Stjepan Benčić, šef odjela Ruža Sobačić, samostalni taksator Tihomir Pejnović, taksator Tanja Lončarić, taksator Teodor Drobnjak, privremeno pom. revirnika u šumariji Sisak ŠUMARIJA SISAK Darinka Žuna, upravitelj šumarije Rafael Slijepčević, revirnik Marijan Ilijević, revirnik Vladimir Ikasović, revirnik Neven Rastović, revirnik RADNA JEDINICA HORTIKULTURA ZAGREB Petar Sirinić, rukovoditelj RJ Izabela Kuzle, referent hortikulture Sandra Wolf, referent hortikulture — pripravnica RADNA JEDINICA TRANSPORT I MEHANIZACIJA VELIKA GORICA Petar Ivanić, rukovoditelj RJ RADNA JEDINICA TRANSPORT KUTINA Ivica Cerovski, rukovoditelj RJ UPRAVA SUMA SISAK Slavko Šobaćić, revirnik Slavica Zemljić, pomoćnik revirnika Bozo Grbić, pomoćnik revirnika — za privatne šume Vlatko Uzelac, pomoćnik revirnika Darko Abramović, pomoćnik revirnika Drago Domazetović, pripravnik ŠUMARIJA LEKENIK Zvonko Rožić, upravitelj šumarije Goran Gobac, revirnik Vlatko Petrović, revirnik Almaz Mujagić, revirnik Petar Petrović, pripravnik ŠUMARIJA POKUPSKO Suzana Tabain Pajnić, upravitelj šumarije Valentin Žinić, upravitelj šumarije (mirovina) Rade Miljuš, revirnik Nenad Poljak, revirnik Sanja Blažičko, revirnik. privremeno u Direkciji Ivan Šćrbak, pomoćnik revirnika — za privatne šume ŠUMARIJA PETRINJA Milan Celap, upravitelj šumarije ŠUMARIJA SUNJA Đuro Dražić, upravitelj šumarije UPRAVA SUMA KARLOVAC URED UPRAVITELJA Josip Maradin, upravitelj Uprave Stjepan Mikuc, pomoćnik upravitelja Ante Ivanisevic, savjetnik za lovstvo Stjepan Lukačić, savjetnik za privatne šume (mirovina) PROIZVODNI ODJEL Stjepan Stavljenić, šef odjela Šime Ronćević, stručni suradnik za uzgajanje šuma Vesna Rukavina, stručni suradnik za zaštitu šuma Mladen Tonković, stručni suradnik za iskoriš. šuma Petar Vitas, stručni suradnik za iskoriš. šuma Višnja Topolovac, stručni suradnik za ekologiju Jadranka Šalek-Grginčić, stručni suradnik za privatne šume Josip Mikan, stručni suradnik za grad. i investicije Ivan Vukić, stručni suradnik zagrađ. i investicije RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Dujo Pavelić, šef odjela Dragutin Culig, stručni suradnik za planiranje Zvonimir Pavlina, stručni suradnik za projektiranje ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Ivan Grginčić, šef odjela Marijan Dančulović, samostalni taksator Stjepan Skundrić, samostalni taksator Ivica Vukić, samostalni taksator Leon Milinković, takstor Radovan Jakšić, taksator Zdravko Pavlešić, taksator Mile Radoćaj, taksator Željko Rendulić, taksator Zvonko Pinušić, pripravnik Marinko Matešić, pripravnik |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 68 <-- 68 --> PDF |
KOMERCIJALNI ODJEL Vlado Starešinić, šef odjela Mirko Miladinović, stručni suradnik prodaje INFORMATIČKI ODJEL Nenad Munčić, organizator obrade podataka Vladimir Stojkovic, programer šumske obrade (sporazumni prekid r.o.) ŠUMARIJA DRAGANIĆ Ivan Pavličić, upravitelj šumarije Krunoslav Božičević, upravitelj šumarije (do 30. 06. 1994.) ŠUMARIJA DUGA RESA Zoran Sabljarić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA JASTREBARSKO Petar Slavina, upravitelj šumarije Danko Kuric, revirnik Sanja Perić, revirnik Ivica Matoc, pomočnik revirnika Višnja Šamec, pripravnik ŠUMARIJA KARLOVAC Josip Jovica, upravitelj šumarije Željko Moškun, revirnik Diana Sazonov, knjigovođa ŠUMARIJA KRAŠIĆ Damir Rožman, upravitelj šumarije Ozren Gojšić, pripravnik ŠUMARIJA OZALJ Dražen Sertić, upravitelj šumarije Dražen Kratofil, revirnik ŠUMARIJA PISAROVINA Josip Halinčić, upravitelj šumarije Oliver Vlainić, revirnik UPRAVA SUMA OGULIN URED UPRAVITELJA Vilim Magdić, upravitelj Uprave Stjepan Luketić, savjetnik Mr. se. Branko Pešut, savjetnik PROIZVODNI ODJEL Mladen Slunjski, šef odjela Đuro Nikolić, stručni suradnik za uzgajanje šuma i lovstvo Ivan Bokulić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Mladen Stipetić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Nada Luketić, stručni suradnik za ekologiju Dragan Maravic´, stručni suradnik za mehaniz. (dipl. inž. drv. teh.) RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Rade Janjanin, šef odjela ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Nikola Vucelić, šef odjela Damir Musulin, taksator Dubravko Hodak, pripravnik Gordan Perić, pripravnik Jadranka Bralić, pripravnik Dražen Stošić, pripravnik KOMERCIJALNI ODJEL Anton Stanišić, šef odjela INFORMATIČKI ODJEL Bojana Batinić-Perić, organizator obrade podataka ŠUMARIJA OGULIN Mario Stipetić, upravitelj šumarije Milan Dokmanović, revirnik Nives Salopek, revirnik Davor Bralić, pripravnik Miroslav Luketić, pripravnik ŠUMARIJA JOSIPDOL Branko Blašković, upravitelj šumarije Branko Sabljak, šef Rasadnika Oštarije ŠUMARIJA JASENAK Milan Ivošević, upravitelj šumarije Nenad Vukadinović, revirnik Branko Ivošević, revirnik ŠUMARIJA DREŽNICA Dušan Radulović, upravitelj šumarije Nedeljko Maravic, revirnik Mihajlo Maravic, revirnik Željko Tatalović, revirnik Darko Vukelić, revirnik UPRAVA SUMA DELNICE URED UPRAVITELJA Mr. se. Božidar Pleše, upravitelj Uprave (dipl. inž. drv. teh.) Anton Erent, savjetnik Stjepan Varga, savjetnik PROIZVODNI ODJEL Željko Perković, šef odjela Matija Brajdić, stručni suradnik za uzgajanje šuma Mladen Pleše, stručni suradnik za uzgajanje šuma Miroslav Gašparac, stručni suradnik za uzgajanje šuma Milivoj Diklić, stručni suradnik za iskoriš. šuma Ivan Pleše, stručni suradnik za privatne šume Dario Majnarić, stručni suradnik za lovstvo Mario Gašparac, stručni suradnik za grad. i investieije Vlado Curi, stručni suradnik za mehanizaciju Jovica Vujnović, instruktor za obuku radnika RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Anton Sabo, šef odjela Milan Ožura, stručni suradnik za organiz. i studij rada Branko Rački, stručni suradnik za planiranje Josip Brajdić, stručni suradnik za projektiranje ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Mr. se. Boris Pleše, šef odjela Miljenko Gašparac, samostalni taksator |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 69 <-- 69 --> PDF |
Mira Đorđević, samostalni taksator Marijan Pleše, samostalni taksator Damir Delač, samostalni taksator Tijana Grgurić, taksator Valter Crnkovic, taksator ODJEL ZA EKOLOGIJU Damir Moćan, šef odjela Zeljko Đukić, stručni suradnik za zaštitu šuma Željko Kauzlarić, stručni suradnik za ekologiju KOMERCIJALNI ODJEL Zdravko Mihelčić, šef odjela Valerija Vukelić, stručni suradnik prodaje i nabave INFORMATIČKI ODJEL Branko Grbac, programer šumskih obrada Franjo Jakovac, organizator obrade podataka ŠUMARIJA TRŠĆE Branko Lipovac, upravitelj šumarije Branko Ožbolt, revirnik Arsen Arh, revirnik ŠUMARIJA GEROVO Josip Malnar, upravitelj šumarije Zvonimir Pršle, pomoćnik upravitelja Zdravko Turk, revirnik Miljenko Cop, revirnik Predrag Trope, revirnik ŠUMARIJA RIJEKA Josip Janeš, upravitelj šumarije Ivan Citković, revirnik Dejan Švob, revirnik ŠUMARIJA DELNICE Matija Pleše, upravitelj šumarije Davor Alić, revirnik Igor Vidmar, revirnik Dušanka Janković, revirnik ŠUMARIJA FUŽINE Srećko Petranović, upravitelj šumarije Denis Štimac, revirnik ŠUMARIJA CRNI LUG Marijan Abramović, upravitelj šumarije Robert Abramović, revirnik URED UPRAVITELJA Milan Devčić, upravitelj Uprave Anton Pećanić, pomoćnik upravitelja PROIZVODNI ODJEL Branko Vukelić, šef odjela Marija Ivančević, stručni suradnik za uzgajanje šuma Luka Dunder, stručni suradnik za zaštitu šuma i lovstvo Josip Milosevic, stručni suradnik za iskoriš. šuma Krunoslav Vrgoč, stručni suradnik za mehanizaciju RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Milan Krmpotić, šef odjela ŠUMARIJA KLANA Herman Sušnik, upravitelj šumarije ŠUMARIJA PREZID Marijan Malnar, upravitelj šumarije Slavko Križ, revirnik Damir Križ, revirnik Amalija Hudolin, revirnik ŠUMARIJA SKRAD Krunoslav Pupić, upravitelj šumarije Zeljko Đorđević, revirnik Damir Krizmanić, revirnik Katica Krstanović, revirnik ŠUMARIJA MRKOPALJ Željko Golik, upravitelj šumarije Robert Bukovac, revirnik ŠUMARIJA RAVNA GORA Vilko Ivančić, upravitelj šumarije Mladenka Ivančić, revirnik Nedjcljko Erjavec, revirnik ŠUMARIJA VRBOVSKO Mladen Vinski, upravitelj šumarije Dražen Mufić, revirnik Boško Vukmanović, revirnik Vladimir Beg, revirnik ŠUMARIJA GOMIRJE Rade Rajnović, upravitelj šumarije Ilija Trbović, revirnik Veljko Hajdin, revirnik RADNA JEDINICA ZAŠTITNA RADIONA VRBOVSKO Petar Matešić, upravitelj (dipl. inž. drv. teh.) PRIPRAVNICI (STRUČNE SLUŽBE) Krešimir Janeš Goran Bukovac Maja Lalić Velibor Ivošević Andrija Crnkovic Dražen Tomić Suzana Cop UPRAVA SUMA SENJ ODJEL ZA UREĐIVANJE SUMA Vladimir Skorup, šef odjela Mile Tomljanović, samostalni taksator Damir Vukelić, samostalni taksator ODJEL ZA EKOLOGIJU Mr. se. Vicko Ivančević, šef odjela KOMERCIJALNI ODJEL Darko Fekeža, šef odjela (dipl. inž. drv. teh.) INFORMATIČKI ODJEL Marija Vukušić, šef odjela Marin Ceperić, programer šumarskih obrada |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 70 <-- 70 --> PDF |
ŠUMARIJA KRASNO Jurica Tomljanović, upravitelj šumarije Marin Vukelić, pomoćnik upravitelja Nikola Magdić, pripravnik — revirnik ŠUMARIJA NOVI VINODOLSKI Boris Miklić, upravitelj šumarije Emil Domijan, pomoćnik upravitelja Damir Piškulić, savjetnik Ozren Butorac, pripravnik — revirnik (dipl. inž. drv. teh.) ŠUMARIJA RAB Marin Simičić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA CRIKVENICA Dinko Podnar, upravitelj šumarije Petar Vrgoć, revirnik Tatjana Šegedin, revirnik ŠUMARIJA KRK Anton Dijanić, upravitelj šumarije (dipl. inž. drv. teh.) ŠUMARIJA PAG Tome Devčić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA SENJ Milan Špalj, upravitelj šumarije UPRAVA SUMA GOSPIĆ URED UPRAVITELJA KOMERCIJALNI ODJEL Ivan Vukelić, upravitelj Uprave Juraj Stopic, pomoćnik upravitelja (dipl. inž. drv. teh.) Stjepan Mesić, savjetnik PROIZVODNI ODJEL Milan Štimac, šef odjela Ivica Šaban, stručni suradnik za uzgajanje šuma Stanislav Lukić, stručni suradnik za uzgajanje šuma Ivan Matijević, stručni suradnik za iskoriš. šuma Tomislav Rukavina, stručni suradnik za ekologiju Slobodan Obradovic, stručni suradnik za grad. RAZVOJNO PLANSKI ODJEL Mate Šaban, šef odjela Marija Barieević, programer šumske obrade i posl. obr. Mandica Dasović, stručni suradnik za planiranje Jovo Jović, stručni suradnik za planiranje ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Robert Ojurović, šef odjela Marijan Gačić, samostalni taksator Ivica Vučetic, samostalni taksator Emil Mudrovčić, pripravnik Marko Rukavina, šef odjela, sporazumni prekid r.o. URED UPRAVITELJA Mladen Čaleta, upravitelj uprave PROIZVODNI ODJEL Radovan Lukačić, šef odjela Josip Murk, stručni suradnik za uzgajanje, zaštitu i iskoriš. šuma RAZVOJNO PLANSKI ODJEL ljubica Mešlrović, šef odjela (mirovina) Goranka Cerneha, stručni suradnik za planiranje i informatiku ODJEL ZA UREĐIVANJA ŠUMA Mario Valenta, šel odjela Vjekoslav Kosti jat. samostalni taksator Boris Cerneha, taksator Slobodan Mikić, taksator Damir Vukelić, taksator Alen Sen, pripravnik Damir Canić, šef odjela Marijan Milkovič, komercijalist za prodaju ŠUMARIJA BRINJE Karlo Devčić, upravitelj šumarije Ivan Gomerčić, poni. upravitelja Boško Uzelac, revirnik ŠUMARIJA GOSPIĆ Luka Radoševič, upravitelj šumarije ŠUMARIJA KARLOBAG Hrvoje Mažuran, upravitelj šumarije ŠUMARIJA OTOČAC Marko Vukelić, upravitelj šumarije Milan Božičković, revirnik ŠUMARIJA PERUŠIĆ Zvonko Burić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA SVET] ROK Josip Brkljačić, upravitelj šumarije UPRAVA SUMA BUZET KOMERCIJALNI ODJEL Mario Marečić, šef odjela ŠUMARIJA BUJE Đuro Markoja, upravitelj šumarije Ester Brajković-VIadilo, voditelj rasadnika ŠUMARIJA BUZET Zdenko Šimek, upravitelj šumarije ŠUMARIJA CRES - LOŠINJ Borislav Lončar, upravitelj šumarije Slaven Kulić, pripravnik ŠUMARIJA LABIN Krunoslav Božičević, upravitelj šumarije Marija Ugrin - Fabeta (mirovina) |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 71 <-- 71 --> PDF |
ŠUMARIJA OPATIJA ŠUMARIJA POREČ Čedomir Križmanić, upravitelj šumarije Mihajlo Merle, upravitelj šumarije Ranko Vlah, revirnik ŠUMARIJA PULA Blaženka Kulić, pripravnik Valter Buršić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA PAZIN ŠUMARIJA ROVINJ Mr. se. Ivan Pentek, upravitelj šumarije Marijan Kolić, upravitelj šumarije UPRAVA SUMA SPLIT URED UPRAVITELJA Vicko Pupačić, upravitelj Uprave PROIZVODNI ODJEL Ivan Tolić, šef odjela Ivan Leko, stručni suradnik za uzgajanje šuma Zoran Đurđevic´, stručni suradnik za zaštitu šuma na kršu Darko Franulović, stručni suradnik za rasadničku proizvodnju Đurđica Paunović, stručni suradnik za rasadničku proizvodnju ODJEL ZA UREĐIVANJE ŠUMA Tomislav Dilber, šef odjela Tihomir Curić, taksator Goran Živković, pomočnik taksatora Branimir Baričevic´, pomočnik taksatora Vinko Dodik, pomočnik taksatora Marija Gogić, pomočnik taksatora Anton Zvonimir Jan, pomoćnik taksatora Šimun Jukić, pomoćnik taksatora Jasminka Karadža, pomoćnik taksatora Ljiljana Klarić, pomoćnik taksatora Zlatko Lalić, pomoćnik taksatora Aida Primorac, pomoćnik taksatora Branislav Vidaković, pomoćnik taksatora Zvonimir Matić, pomoćnik taksatora Martina Barbie, pomoćnik taksatora Vesna Krpina, pomoćnik taksatora Ivan Andrić, pomoćnik taksatora Franjo Varešković, pomoćnik taksatora ŠUMARIJA BIOGRAD Marino Bogdanić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA DRNIŠ Rajko Čupić, upravitelj šumarije Željko Bralić, revirnik pripravnik ŠUMARIJA DUBROVNIK Andrija Rubin, upravitelj šumarije Mato Kortizija, revirnik Miroslav Korda, revirnik ŠUMARIJA HVAR Danka Jelen, upravitelj šumarije Petar Damiani, upravitelj šumarije (mirovina) Silvijo Krnjević, revirnik ŠUMARIJA IMOTSKI Živko Bubalo, upravitelj šumarije ŠUMARIJA KORČULA Zeljka Gugić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA MAKARSKA Boris Šabić, upravitelj šumarije ŠUMARIJA METKOVIĆ Ante Vueičević, upravitelj šumarije ŠUMARIJA SINJ Vlatko Kuterovac, upravitelj šumarije Davor Barać, revirnik Jadranka Bulj, revirnik ŠUMARIJA SPLIT Porin Schreiber, upravitelj šumarije Ivan Melvan, pomoćnik upravitelja ŠUMARIJA ŠIBENIK Branko Kekelić, upravitelj šumarije Milan Jajac, pomoćnik upravitelja ŠUMARIJA ZADAR Božidar Longin, upravitelj šumarije Slaven Bačić, revirnik pripravnik GRADSKI ZAVOD ZA ZAŠTITU I OBNOVU SPOMENIKA KULTURE I PRIRODE, ZAGREB Jadranka Janjić, šef odsjeka za zaštitu prirode, stručni savjetnik |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 72 <-- 72 --> PDF |
GRADSKI ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJ I ZAŠTITU OKOLIŠA, ZAGREB Mirela Grabundžija, odjel za zaštitu okoliša, stručni savjetnik FOND GRADA ZAGREBA ZA VODOPRIVREDU, PROMET, STAMBENO I KOMUNALNO GOSPODARSTVO, ZAGREB Pio Sarjanović, koordinator održavanja uređenog građevinskog zemljišta GRADSKI SEKRETARIJAT ZA GRADITELJSTVO, KOMUNALNE I STAMBENE POSLOVE, PROMET I VEZE ODSJEK ZA UREĐENJE GRADA, ZAGREB Zdenka Kos, samostalni komunalni referent za zelenilo J. P. »ZRINJEVAC«, ZAGREB Ante Ledić, direktor poduzeća SEKTOR PROIZVODNJE 1 PRODAJE BILJA Ivan Bogdanić, rukovoditelj projektno-tehničke službe Igor Toljan, tehnički rukovoditelj Emilija Leopold, samostalni viši projektant Mladen Perović, viši samostalni referent SEKTOR ODRŽAVANJA ZELENIH POVRŠINA SEKTOR UREĐENJA ZELENIH POVRŠINA Ante Bušić, rukovoditelje sektora Josip Tomica Cesar, rukovoditelj sektora Ana Drezga, samostalni viši referent Jure Leko, tehnički rukovoditelj Petar Tarle, tehnički rukovoditelj Boško Duka, šef sekcije Hellmut Juraj Strache, šef sekcije Gorana Piršl, šef sekcije Stjepan Bandić, šef radilišta Josip Peric, šef sekcije Nikola Samardžija, šef radilišta »ŠUMA« TRGOVAČKO DIONIČKO DRUŠTVO, ZAGREB Frano Lučić, direktor poduzeća Većeslav Mihal, zamjenik direktora sektora drva i drvnih prerađevina Zlatko Kolarec savjetnik direktor Borislav Culić, viši komercijalni referent Želimir Cekada, šef odjela Bosiljka Kurbalija, samostalni referent Mihovil Butigan, zamjenik direktora sektora nemetala Antun Brundić, poslovođa HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA (HEP), RIJEKA Cvetko Štamfelj, gospodarski vještak NACIONALNI PARK R1SNJAK, CRNI LUG Ivan Malnar, ravnatelj |
ŠUMARSKI LIST 1-2/1995 str. 73 <-- 73 --> PDF |
»EXPORTDRVO« d.d. ZAGREB Boris Vidaković, pomoćnik direktora sektora Josip Margaletić, samostalni kornere, referent Mirko Kolesar, rukovoditelj odjela Stjepan Posavec, samostalni kornere, referent Vladimir Nikolić, šef poslovnice Tomislav Momčinović, samostalni kornere, referent Božidar Suknjaić, šef poslovnice Anto Rajić, viši kornere, referent Vladimir Cindrić, rukovoditelj odjela Božidar Vukelić, pomoćnik direktora sektora (Rijeka) Josip Crvenković, direktor »OMNICO«, Njemačka Goran Pleše, viši kornere, referent (Rijeka) Tomislav Lučenčić, rukovoditelj odjela Jakob Klet, šef poslovnice (Rijeka) >UNIKOMERC« d.d. ZAGREB SEKTOR »STIHL« Zvonimir Bohm, direktor sektora »DRVO« d.d. RIJEKA Josip Vlahović, voditelj odjela meke građe i sporednih šumskih proizvoda Slavko Milosevic, direktor maloprodaje JAVNO KOMUNALNO PODUZEĆE »ZELENILO« ŠIBENIK Ante Dunkić, direktor HAZU ABORETUM TRSTENO, TRSTENO Mr. se. Petar Đurasović, upravitelj »MIRTA - SESVETE«, SESVETE Robert Laginja, direktor Mr. se. Damir Begović, stručni suradnik za uređivanje šuma Tibor Lorintz, stručni suradnik za hortikulturu Krešimir Vrbanac, stručni suradnik za uređivanje šuma »ANTARES«, RIJEKA Ante Brekalo, direktor HRVATSKO ŠUMARSKO DRUŠTVO, ZAGREB Prof. dr. se. Branimir Prpić, glavni urednik Šumarskog lista Ivan Marićević, poslovni tajnik HSD-a i tehnički urednik Šumarskog lista |